Skip links

Hakkımızda

Best-in-class design and development team.

Teknoze Yazılım ve Medya, 5 yıla aşkın Türkiye’nin dijital pazarlama ve medya sektöründe liderliğini sürdüren bir firmadır. Köklü geçmişimiz ve uzman ekibimiz sayesinde, işletmelerin çevrimiçi varlıklarını büyütmelerine yardımcı olmak ve dijital dünyada daha etkili bir şekilde rekabet etmelerini sağlamak için özel çözümler sunuyoruz.

Web Tasarım

Müşterilerimizin çevrimiçi varlıklarını baştan sona yeniden tasarlayarak veya sıfırdan oluşturarak, web sitelerinin en iyi versiyonunu sunuyoruz. Kullanıcı dostu arayüzler, mobil uyumluluk ve hızlı yükleme süreleriyle web sitelerinizi etkileyici ve rekabetçi hale getiriyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motorlarında üst sıralarda görünmek, çevrimiçi varlığınızı artırmak için kritik bir öneme sahiptir. SEO uzmanlarımız, anahtar kelime analizi, içerik optimizasyonu ve sürdürülebilir bir SEO stratejisi oluşturarak web sitenizin organik trafikte büyümesine yardımcı olur.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, marka bilinirliği oluşturmanın ve müşterilerinizle etkileşimde bulunmanın önemli bir yoludur. Sosyal medya stratejileri, içerik üretimi ve analizlerle, müşterilerinizle daha yakın bir bağ kurmanıza ve markanızı büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bir işletmenin kimliği, markanın karakterini ve değerlerini yansıtmalıdır. Grafik tasarım ekibimiz, logo tasarımı, renk paletleri ve marka materyalleri oluşturarak markanızın benzersiz bir kimlik kazanmasına yardımcı olur.

Google Ads Yönetimi

Google Ads kampanyaları, hedef kitlenize hızlı erişim sağlamanın etkili bir yoludur. Anahtar kelime araştırması, reklam metinleri optimizasyonu ve bütçe yönetimi ile reklam kampanyalarınızın en iyi sonuçları elde etmesini sağlıyoruz.

Yılların Deneyimiyle Binlerce Müşteriye Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz!

5

Yıllık Deneyim

140

Mutlu Müşteri

100%

Deneyimli Ekip

100%

Yaratıcı Tasarımlar

Aklınıza Takılan Sorular için Bizimle İletişime Geçin

Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin! Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Ankara Seo Hizmeti

Eryaman Web Tasarım

Ostim Seo

Ostim Web Tasarım